Dom strachu

Lubisz się bać? Dom Strachu Gdańsk to miejsce, w którym przestraszysz się na pewno! Czekają tu na Ciebie unikalne scenografie, oryginalne artefakty i wyjątkowe efekty audiowizualne, które zamienią lekko upiorny spacer w coś naprawdę wyjątkowego i strasznego!

Zastanawiasz się, co może Cię spotkać w naszym Domu Strachów? Z pewnością nie zabraknie tu upiorów, i duchów, i postaci rodem z horrorów… Mamy też całkiem sporo pająków i pajęczyn… Nie możemy jednak zdradzić Ci zbyt wiele, bo jednym z warunków dobrej zabawy jest element zaskoczenia. Taki jest właśnie Dom Strachu Gdańsk. To miejsce, które zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy tak, aby było strasznie, zaskakująco i emocjonująco. Smaczku całości dodaje niecodzienna lokalizacja. Wieża obronna z XVI wieku to miejsce, które ma do opowiedzenia wiele ciekawych historii. Część z nich prezentujemy w ramach wystawy Gabinetu Figur Woskowych.

Dom Strachu Cennik

Dom Strachu w Baszcie Tajemnic Gdańsk to atrakcja, którą kierujemy do młodszych, jak i nieco starszych gości. Wystawa jest dostępna w ramach wejść indywidualnych i grupowych. Atrakcja jest rekomendowana dla uczestników powyżej 12. roku życia. Młodszych gości zapraszamy do udziału w Pirackiej Przygodzie, która również bazuje na elemencie zaskoczenia, ale odbywa się w nieco mniej upiornej scenerii.

Osoby planujące wizytę w Domu Strachu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z cennikiem atrakcji. Jednocześnie grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji dogodnego terminu.

Gdańsk: Dom Strachu i inne atrakcje

Baszta Tajemnic Gdańsk to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiejskich atrakcji. Tutaj historia łączy się z rozrywką, a fakty z legendarnymi opowieściami. To czyni naszą atrakcję ciekawą zarówno z perspektywy Małych Odkrywców, jak i ich opiekunów. Wszystkie oferowane wystawy znajdują się w pomieszczeniach zamkniętych. Nie straszne nam kaprysy aury i nieznana nuda. Serdecznie zapraszamy!

Spacer po Domu Strachów to niezwykle intensywne doświadczenie, podczas którego wiele może się wydarzyć.

dom strachu
dom strachu
dom strachu
dom strachu
dom strachu
dom strachu

Muzeum Figur Woskowych

4.5 stars - based on 23 reviews