Labirynt Luster

Przejście przez Labirynt Luster może się okazać prawdziwym wyzwaniem. W otoczeniu naszych luster mózg zaczyna szaleć, a Ty tracisz orientację i pewność siebie. Może trzeba skręcić w prawo? A może w lewo? Nie, zdecydowanie iść prosto! Jakby tego było mało, Labirynt został osadzony w kontekście Pirackiej Przygody. Upiorne rekwizyty, gra świateł, efekty audiowizualne – to wszystko przeobraża pozornie łatwe przejście obok niewinnych zwierciadeł w niezwykłą przygodę, która na długo zapadnie w Twojej pamięci.

Nasze lustra płatają różne psikusy, co w połączeniu z dodatkowymi atrakcjami wizualnymi zdecydowanie utrudnia zabawę i czyni ją atrakcyjną także dla młodzieży i dorosłych.

Co warto wiedzieć o labiryncie luster?

Początkowo labirynty tworzono dla ochrony. Wszyscy pamiętamy mityczny labirynt, który zamieszkiwał straszliwy Minotaur… Z czasem przypisano im symbolikę religijną, co wcale nie przeszkodziło rozpowszechnianiu się labiryntów służących rozrywce. Labirynty tworzone z żywopłotów stanowiły ważny element sztuki ogrodniczej. W Anglii znajduje się obecnie aż 125 takich labiryntów dostępnych dla publiczności. Tymczasem w Gdańsku… W Gdańsku mamy nieco inny labirynt. Ten również służy rozrywce, a jest o wiele trudniejszy do pokonania niż labirynt w ogrodzie, ponieważ skutecznie oszukuje zmysł wzroku, tym samym utrudniając znalezienie wyjścia.

Chcesz szybko pokonać tę przeszkodę i kontynuować swoją Piracką Przygodę?
Nie pozostaje Ci nic innego, jak trzymać zmysły na wodzy, skupić wzrok i wykazać się sprytem!

Labirynt Luster – Gdańsk

Labirynt Luster mieści się w Gdańskiej Baszcie Tajemnicy. To pierwsza taka atrakcja na terenie Trójmiasta. Do zmierzenia się z labiryntem zapraszamy wszystkich śmiałków. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i moc emocji.

Z Labiryntem Luster możesz się zmierzyć podczas indywidualnego zwiedzania Baszty lub wyjścia grupowego. Grupy zorganizowane zainteresowane odbyciem Pirackiej Przygody i przejściem Labiryntu Luster prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji dogodnego terminu. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym atrkacjami dostępnymi na miejscu.

figura woskowa Jack Sparrow
figura woskowa
dom strachu
dom strachu
dom strachu

Muzeum Figur Woskowych

4.5 stars - based on 23 reviews