Wirtualna rzeczywistość – Gdańsk

Wirtualna rzeczywistość pozwala nam doświadczać rzeczy, do których w świecie realnym często nie mamy dostępu. Lot w kosmos…, spacer z dinozaurami…, daleka wyprawa statkiem… Te i wiele innych atrakcji oferuje Kino VR i 3D Gdańsk działające na terenie Baszty Tajemnic

Dysponujemy obiektem wyposażonym w najnowocześniejszą technologię VR. Trójwymiarowy obraz idzie tu w parze z profesjonalnym nagłośnieniem i szeregiem dodatkowych efektów, dzięki którym możecie się bez reszty zanurzyć w świecie virtual reality i poczuć go na własnej skórze.

Morska bryza na twarzy, powiew zimnego powietrza, dotyk, wibracje oraz ruch zaawansowanych technicznie foteli – wszystkie te elementy przekładają się na seans, który na długo zapadnie w Waszej pamięci.

VR Gdańsk: Kino 3D dla dzieci i dorosłych

Ideą VR jest tworzenie środowiska, które możemy odkrywać, jednocześnie wchodząc w interakcję z pewnymi jego elementami. Obiekty w technologii virtual reality są prezentowane w skali 1:1, dzięki czemu mogą wywrzeć naprawdę ogromne wrażenie na widzach. A to jeszcze nie wszystko… Wirtualna rzeczywistość oferuje interaktywny obraz, który zmienia się w zależności od naszego ruchu. To daje możliwość jego odkrywania z różnych perspektyw i sprawia, ze seans jest jeszcze bardziej wciągający.

W Baszcie Tajemnic oferujemy szeroki wybór projekcji, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kino 3D/VR to nie tylko emocje i nowe doświadczenia, to także doskonały sposób na naukę. Specjalnie z myślą o grupach przedszkolnych i szkolnych w ofercie wirtualnej rzeczywistości zawarliśmy projekcie o walorach popularno-naukowych. To m.in. filmy dotyczące dinozaurów i kosmosu. Dino Safari to jedna z najbardziej popularnych rozrywek w naszej Baszcie.

Virtual Reality Gdańsk

Projekcje filmów 3D są dostępne zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Zachęcamy również do skorzystania z pozostałych atrakcji Baszty Tajemnic. Czeka tu na Was m.in. Gabinet Figur Woskowych, Piracka Przygoda oraz Punkt Widokowy.

Zdjęcie fotelów VR
figura woskowa spidermana
google Vr baszta tajemnic gdańsk

Muzeum Figur Woskowych

4.5 stars - based on 23 reviews