Statek piracki

Czy jesteś wystarczająco odważny, żeby sięgnąć po pirackie złoto? W Gdańskiej Baszcie Tajemnic czeka na Ciebie prawdziwie Piracka Przygoda. Tutaj możesz się poczuć jak bohater Twojego ulubionego filmu.

Zapraszamy na wyjątkowy spacer, podczas którego może się wiele wydarzyć… Na pirackim statku czai się masa niebezpieczeństw. Dlatego musisz zachować czujność i trzymać strach na wodzy. Inaczej nie będziesz miał szans sięgnąć po ukryty SKARB i wyjść z tej przygody cało!

Statek Piracki w Gdańsku

Piracki Statek w Gdańsku to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Zabawa z pewnością na długo zapadnie w Waszej pamięci. Atrakcja połączona jest z szeregiem efektów specjalnych. Światła, dźwięki, labirynt luster i różnego rodzaju artefakty zapewnią moc wrażeń i pozwolą wczuć się w klimat zapierających dech w piersiach morskich opowieści. Na Piracką Przygodę mogą się wybrać zarówno goście indywidualni, jak i grupy zorganizowane. W obu przypadkach zapewniamy możliwość skorzystania z elementów interaktywnych zabawy w postaci poszukiwania skarbu.

Statek Piracki Cennik

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Pirackiej Przygodzie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z cennikiem atrakcji. Jednocześnie grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji dogodnego terminu odwiedzenia naszej wystawy interaktywnej.

Dlaczego warto wybrać się na Piracką Przygodę w Baszcie Tajemnic?

Nasza atrakcja została przygotowana z myślą o miłośnikach historii i filmów o piratach. Wnętrze odwróconego pirackiego statku to przestrzeń, w której wiele może się wydarzyć i w której możecie spotkać legendarnego pirata Siedmiu Mórz, oszusta i Członka Pirackich Lordów Siedmiu Mórz – samego Jack’a Sparrow’a. Zabawa w całości odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych. To sprawia, że nasza atrakcja jest doskonałą propozycją na niepogodę, jak i sposobem na chwilę wytchnienia w upalne dni. Najmłodsi z pewnością nie zaznają tu nudy, a i nieco starsi goście z pewnością będą się świetnie bawić. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi atrakcjami Baszty Tajemnic w Gdańsku.
figura woskowa Jack Sparrow
figura woskowa
dom strachu
dom strachu
dom strachu

Muzeum Figur Woskowych

4.5 stars - based on 23 reviews